20 let Nugget

20th_logo

Rok 2000, začátek nového tisíciletí, pro spoustu lidí příležitost k novému startu. Tento rok měl být magický, proto se v Brně parta lidí rozhodla začít kouzlit. Když se totiž smíchá trocha ze snowboardingu, trocha ze skateboardingu a trocha městského stylu, nemůže vyjít nic jiného než NUGGET. A protože přední motto značky je „Happiness is only real when shared“, což česky znamená „Štěstí je opravdové, když je sdílené“, tak se tato parta rozhodla, že se o své štěstí podělí se světem.

 _FIESTA REBORN

Před deseti lety byly vydány dvě výroční bundy. Jednou z nich byla Fiesta, která byla nejvíc krásná a úžasná. Proto letos přichází její mladší a upgradovaná verze k výročí 20 let od vzniku značky Nugget. Nový střih a nové barevné kombinace padnou každé ženě, která bude chtít na svahu zazářit a která se řídí heslem: V jednoduchosti je krása.
fiesta_1
fiesta_2
caligula_1

 _CALIGULA REBORN

Druhou bundou v pánské verzi je Caligula Reborn. Snowboardová bunda Caligula byla před 10 lety nejoblíbenějším a nejprodávanějším modelem. Stejně jako jeho sestřička musel také projít lehčími úpravami. Což nemělo vliv na kvalitu této bundy.
caligula_2

 _HISTORY

Hlavní idejí bylo rozjet kvalitní a jedinečnou značku. To se povedlo na začátku roku 2000, kdy v týmu bylo pouze pár lidí. Vznikaly první kolekce triček, mikin, snowboardových bund a kalhot. Samozřejmostí byly i doplňky na svah. Produkce se po pár letech rozšířila a kromě doplňků na snowboard a skateboard se začala výroba zaměřovat i na street oblečení. Rozšířila se nabídka produktů a mohl si zde vybrat opravdu každý. Kvalita a jedinečnost se však nezměnila.

Roku 2003 byl v Brně, na ulici Běhounská, otevřen první kamenný obchod. Kapacita ovšem nebyla dostačující, proto se v roce 2004 otevřel nový dvoupatrový obchod taktéž v Brně, na ulici Orlí. Zde tento obchod stále najdete.

V roce 2019/2020 už tvoří tým nespočet lidí, kteří se podílejí na stabilitě a fungování značky. O její originalitu se stará kvalitní a kreativní tým fashion designérů, kteří vymýšlí nové produkty, vzory, střihy a spoustu dalších vychytávek.

Od roku 2000 jsme ušli neskutečnou cestu a v ní jste nám pomohli především Vy, naši zákazníci, a my bychom Vám tímto rádi poděkovali za přízeň a důvěru v naše produkty.

history

 _CATALOGUES