O značce

NUGGET CLOTHING SYSTEMS

Je ryze česká značka, která vznikla na začátku roku 2000. Chtěli jsme rozjet výlučnost a kvalitu, chtěli jsme, aby naše věci měly v sobě to, co nám bylo tehdy hodně blízké – snowboarding, skateboarding a muziku. A přesně takový byl tehdy i náš sen, rozjet dobrou značku, která by se stala nejenom pro nás zárukou perfektní kvality a jedinečného stylu.

NUGGET PRODUKCE

Naši výrobu jsme rozdělili do dvou hlavních proudů – NUGGET ZIMNÍ KOLEKCE zahrnuje snowboardové oblečení a doplňky na zimu nejvyšší kvality. KOLEKCE STREET je zaměřená na oblečení pro aktivní volný čas.
Máme stabilní tým kreativních fashion designérů, kteří neustále vymýšlí nové vzory, střihy a další vychytávky v naších kolekcích tak, abychom nikdy nenudili. Kvalitní materiály jsou základ, věci šijeme z velké části na Dálném Východě, pořád si ale držíme dílnu, kde vzniká menší část kolekce. Umožňuje nám to velice pružně testovat nové střihy a zkoušet všechny nápady Nugget týmu. Bezchybné zpracování každého kousku oblečení je při naší výrobě to nejdůležitější. Před každou novou sezónou testují oblečení a doplňky naši týmoví jezdci, tím se snažíme docílit co nejvyššího pohodlí, kvality a funkčnosti.
Zní to jednoduše, ale nejvíc nás těší, že naše věci máte prostě rádi!

NUGGET TEAM

Těší nás, že se nám daří tvořit NUGGET TEAM z jezdců, kterých si vážíme pro stoprocentní nasazení a zaujetí pro extrémní sporty. Jejich dobré umisťování na závodech a exhibicích nás přesvědčuje o tom, že jsme vybírali správně a jsme rádi, že můžeme k jejich výsledkům napomáhat.

NUGGET STORE

V únoru 2003 jsme otevřeli první NUGGET SKATE SHOP v Brně na Běhounské ulici. Po roce úspěšného fungování jsme se rozhodli přestěhovat do větších, nově zrekonstruovaných prostor v Brně na Orlí 11, kde jsme v březnu 2004 otevřeli nový, dvoupatrový obchod. Kromě kompletní kolekce NUGGET v něm najdeš mnoho dalších značek, včetně velkého výběru bot, oblečení, skejtů a hardware. 
V srpnu 2014 jsme expandovali na sever Moravy a díky tomu nás najdete i v Galerii Šantovka v Olomouci. Na více než 200m2 prodejní plochy najdeš náš kompletní sortiment doplněný o další světové značky!

TEAM (jezdci)